2022-04-30 | 11 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 135

„Optibet A lygos“ pirmajame trejete žengiantis Kauno rajono „Hegelmann“ klubas iškovojo lengviausią pergalę šiame sezone.

Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai 11-ojo turo dvikovoje namuose 4:0 (2:0) nugalėjo „Jonavą“, kuriai tai buvo 11-asis pralaimėjimas per tiek pat susitikimų.

Svečiai rungtynių pradžioje kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau pirma aštresnė mėlynai baltų ataka baigėsi įvarčiu. 6-ąją minutę Lukas Čerkauskas baudos aikštelėje surado Augustiną Klimavičių – puolėjas iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

Kiek vėliau „Hegelmann“ komanda kiek atsipalaidavo, bet 30-ąją minutę padvigubino pranašumą, kai po Lazaro Sajčičiaus pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo Mantas Fridrikas.

Antrasis kėlinys svečiams prasidėjo itin prastai. Sebastianas Vasquezas baudos aikštelėje neapgalvotai sužaidė ranka, tad teisėjo skirtą baudinį 55-ąją minutę realizavo Vilius Armanavičius, pelnęs ketvirtą įvartį šiemet.

65-ąją minutę grubia „Jonavos“ klaida savo aikštės pusėje pasinaudojo Alexas Souza – brazilas pasižymėjo pirmą kartą šiame sezone ir į tai sureagavo emocingai. Per likusį laiką Ignas Kružikas tolimu ir stipriu šūviu sukirto kamuolį į skersinį.

„Hegelmann“ ekipa savo sąskaitoje turi 24 taškus ir išsilaikė 2-oje vietoje, jonaviečiai taškų savo kraityje dar neturi.