2022-03-13 | 2 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 432

„Optibet A lygos“ debiutantė futbolo akademijos „Šiauliai“ ekipa atėmė taškus ir iš kito šalies grando – šį sykį suklupo Vilniaus „Žalgiris“.

Šiauliečiai 2-ojo turo mače svečiuose su titulą ginančiais čempionais išsiskyrė taikiai – 0:0.

Per pirmas 45 minutes šiauliečiai nustebino šeimininkus labai geru pasirodymu. Puikią progą pelnyti įvartį kontratakos metu turėjo Ernestas Pilypas, tačiau gynėjo smūgį atrėmė Edvinas Gertmonas.

„Žalgirio“ gretose Motiejus Burba buvo pasiuntęs kamuolį į vartus, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Be to, M. Burba sukūrė geriausią progą žalgiriečiams pirmame kėlinyje – vis dėlto Josipas Tadičius iš kelių metrų smūgiavo virš vartų.

Saulės miesto ekipos vyr. treneris Mindaugas Čepas buvo priverstas atlikti keitimą – vietoje mačo tęsti negalėjusio Justo Petravičiaus į kovą buvo mestas Deividas Dovydaitis. „Optibet A lygoje“ debiutavęs 19-metis turėjo puikią progą pelnyti įvartį, tačiau po Petaro Mamičiaus klaidos šiaulietis pažeme mušė pro šalį.

Po pertraukos „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir du kartus arti tikslo buvo Ovidijus Verbickas. Pirmąjį ukmergiškio bandymą atrėmė vartininkas, o kiek vėliau saugas iš geros padėties sukirto kamuolį į skersinį.

Puikią galimybę atidaryti įvarčių sąskaitą turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Fabienas Ourega – prancūzas iššoko į akistatą su vartininku Luku Paukšte, tačiau jo nuginkluoti nesugebėjo.

FA „Šiauliai“ komanda titaninėmis pastangomis atsilaikė ir iškovojo 2-ąjį tašką, „Žalgirio“ kraityje – 4 taškai.