2021-11-28 | 36 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 200

Antrą kartą iš eilės „Optibet A lygoje“ triumfavęs Vilniaus „Žalgiris“ 2021 metų sezoną baigė pergalingu akordu.

Žalgiriečiai 36-ajame ture namuose po atkaklios kovos likvidavo įvarčio deficitą ir dvikovos pabaigoje 3:2 (1:1) palaužė Telšių „Džiugą“, kuris čempionatą baigė 8-oje vietoje.

Pirmosiomis minutėmis „Žalgiris“ ėmėsi iniciatyvos ir netruko išsiveržti į priekį. 8-ąją minutę savo paties uždirbtą baudinį realizavo Hugo Videmontas, kuriam tai buvo 17-asis taiklus smūgis šiame sezone.

H. Videmontas antrus metus iš eilės tapo rezultatyviausiu „Optibet A lygos“ žaidėju – tokiu pasiekimu negali pasigirti nė vienas legionierius.

31-ąją minutę individualiu meistriškumu išsiskyrė Žemaitijos klubo krašto gynėjas Konstantinas Šulcas. Ukrainietis puikiai išpildė baudos smūgį ir džiaugėsi antruoju įvarčiu šiemet.

Pirmą antrojo kėlinio minutę svečiai vėl sužibėjo: Jeremy Fernandesas efektingai prasiveržė dešiniuoju kraštu ir baudos aikštelėje surado Ivo Brazą, kuris stipriai smūgiavo vienu lietimu. Kiek vėliau nuo dar vieno I. Brazo bandymo apsigynė Tomislavas Duka.

Vis tik „Džiugas“ ilgai pranašumu nesidžiaugė. 51-ąją minutę H. Videmonto reidas į baudos aikštelę buvo įprasmintas 14-uoju rezultatyviu perdavimu Jakubui Sylvestrui, kuris pasižymėjo 8-ąjį sykį.

Vilniaus ekipa galutinai savo pranašumą įrodė 82-ąją minutę, kai rezultatyvią ataką surengė du po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai. Adamsas Olubi asistavo Gustui Jarusevičiui ir pastarasis taikliai smūgiavo vienu lietimu.

Sostinės ekipa čempionatą baigė su 79 taškais, savo ruožtu, „Džiugo“ sąskaitoje – 36 taškai ir 8-oji vieta.