2021-10-03 | 31 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 450

Vilniaus „Žalgiris“ nutraukė trejų iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją „Optibet A lygoje“. 31-ojo turo rungtynėse šalies čempionai 3:0 (2:0) sutriuškino Gargždų „Bangos“ futbolininkus.

Nuo dvikovos pradžios Lietuvos čempionai primetė varžovams savąjį žaidimą. Neretai visai „Bangos“ komandai teko gintis savo baudos aikštelėje ir jos prieigose, o aštrūs svečių perdavimai ir smūgiai kėlė nuolatinę grėsmę Igno Driomovo ginamiems vartams.

26 minutę žalgiriečiai išsiveržė į priekį. Hugo Videmontas pakėlė kampinį, o baudos aikštelėje aukščiau virš kitų pakilo Karolis Uzėla, smeigęs kokybišką smūgį galva. Įvartį jaunasis saugas pelnė jau antrose rungtynėse iš eilės.

Neilgai trukus, Vladimiro Čeburino auklėtiniai persvarą padvigubino. 29 minutę dar kartą puikiai sužaidė H. Videmontas, kuris prasiveržė link galinės linijos ir atliko perdavimą šalia artimojo virpsto. Čia į savus vartus kamuolį pasiuntė Mauricio Pinto.

Pirmajame kėlinyje pasyviai žaidę gargždiškiai po pertraukos aktyviau ieškojo galimybių įmušti. „Žalgirio“ vartininkas Tomislavas Duka turėjo gelbėti „Žalgirio“ kailį, kai standartinėje situacijoje Simonas Urbys klastingai smūgiavo į viršutinį kairįjį vartų kampą. Tuo tarpu kitame aikštės gale puikią galimybę turėjo H. Videmontas, kurio smūgį sustabdė I. Driomovas.

72 minutę „Žalgiris“ pavertė rezultatą triuškinančiu. Jakubas Sylvestras priėmė aštrų Mario Paveličiaus perdavimą pažeme iš aikštės vidurio ir tiksliai pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą.

„Banga“ taip pat turėjo auksinę progą įmušti bei sušvelninti rezultatą. 77 minutę Ivanas Tatomirovičius baudos aikštelėje prasižengė prieš Robertą Vėževičių ir buvo skirtas baudinys. Visgi prie kamuolio stojęs S. Urbys nesugebėjo įveikti puikiai sužaidusio T. Dukos.

„Žalgiris“ (56 tšk.) šventė pergalę, kuri leido sumažinti atsilikimą nuo pirmaujančios „Sūduvos“ iki šešių taškų. Tiesa, žalgiriečiai dar turi dvejas rungtynes atsargoje. „Banga“ (25 tšk.) žengia devinta.