2021-10-02 | 31 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 500

Į „Optibet A lygą“ sugrįžusi Alytaus DFK „Dainava“ kovoje dėl išlikimo pasižymėjo dar vienu pozityviu rezultatu.

31-ojo turo akistatoje savo sirgalių akivaizdoje dainaviečiai likvidavo įvarčio deficitą bei sužaidė taikiai 1:1 (1:1) su 5-oje vietoje žengiančiu Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubu.

Andriaus Skerlos kariauna sėkmingiau pradėjo rungtynes ir jau 11-ąją minutę išsiveržė į priekį. Japonas Yukiyoshi Karashima meistriškai išpildė baudos smūgį ir džiaugėsi jau 9-uoju įvarčiu šiemet.

Tiesa, Kauno rajono klubas ilgai pranašumu nesidžiaugė: 24-ąją minutę Joshua Silva baudos aikštelėje galva numetė kamuolį link Saido Hamuličiaus, kuris taikliai mušė iš artimos distancijos.

Tai buvo jau 13-asis krašto saugo įvartis šiemet – S. Hamuličius vėl susilygino su rezultatyviausiu čempionato žaidėju Nauriu Petkevičiumi.

Antroje mačo pusėje atkarpomis iniciatyva priklausė tiek vienai, tiek kitai komandai, tačiau pavojingiau atakavo „Hegelmann Litauen“ futbolininkai. Du Viliaus Armanavičiaus smūgiai buvo išties pavojingi, o Alexo Neguebos bandymą neutralizavo Martynas Matijoška.

Per pastarąsias šešerias rungtynes nepralaimėjusi Kauno rajono ekipa su 48 taškais prie varžovų pernelyg nepriartėjo, savo ruožtu, 27 taškus turintys dzūkai 2 taškais lenkia 9-oje pozicijoje įsitaisiusią Gargždų „Bangą“.