2021-09-19 | 27 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 150

„Optibet A lygos“ debiutantė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda įveikė dar vieną varžovą, kurio prieš tai nugalėti nepavyko.

Mėlynai balti 27-ojo turo rungtynėse savo sirgalių akivaizdoje po paskutinėmis minutėmis pelnyto įvarčio 1:0 (0:0) palaužė 3-ioje pozicijoje žengiantį „Panevėžį“.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau tikrai nebuvo nuobodus. Ignas Plūkas apsigynė nuo Ernesto Veliulio bei Elivelto smūgių, savo ruožtu, Victoras Golasas išgelbėjo savo komandą po Levano Mačarašvilio smūgio iš arti.

„Panevėžys“ po pertraukos sužaidė gerą atkarpą, versdamas daug dirbti I. Plūką bei varžovų gynėjus. Svečiai net du kartus pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau abu smūgiai nebuvo įskaityti dėl nuošalių.

„Hegelmann Litauen“ futbolininkai vėl perėmė iniciatyvą – į žaidimą teko įsitraukti V. Golasui, tačiau 78-ąją minutę ir brazilas buvo bejėgis, kai po Klaudijaus Upsto perdavimo kamuolį iš arti vienu lietimu nukreipė Levanas Mačarašvilis.

Po kartvelo įvarčio šeimininkai atsilaikė ir iškovojo 13-ąją pergalę šiame sezone.

Kauno rajono ekipa dar labiau įsitvirtino 5-oje pozicijoje ir toliau alsuoja į nugarą dviem artimiausiems varžovams.