2021-09-15 | 28 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 260

Kaip ir buvo galima tikėtis, atidėta „Optibet A lygos“ 28-ojo turo akistata tarp „Panevėžio“ bei Vilniaus „Žalgirio“ buvo išties atkakli.

Namuose žaidę panevėžiečiai dvikovą su svečiais iš Vilniaus baigė lygiosiomis 1:1 (0:0) ir dvyliktuoju bandymu pagaliau atėmė taškus iš šalies futbolo flagmano.

Pirmame kėlinyje abi ekipos apylygiai kontroliavo kamuolį, tačiau „Žalgiris“ susikūrė aštresnes progas – po vienos iš jų Tomislavas Kišas iš geros padėties smūgiavo tiesiai į Victorą Golasą.

Panevėžiečiams itin daug rūpesčių po pakeltų kampinių kėlė Djibrilis Diaw. Senegalietis bent trijose situacijose buvo labai arti tikslo, o po eilinio vidurio gynėjo smūgio į vartus baudos aikštelėje apsistumdė Matheusas Bissi bei Justinas Januševskis.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Panevėžys“ perėmė iniciatyvą ir turėjo ne vieną šansą išsiveržti į priekį. Vis dėlto tą 79-ąją minutę padarė žalgiriečiai.

Mario Paveličiui atlikus perdavimą iš dešiniojo krašto, nuo varžovo atitrūkęs Josipas Tadičius taikliai smūgiavo galva, pasižymėdamas šeštą kartą šiemet.

Tiesa, „Žalgiris“ buvo priekyje vos 4 minutes: po keitimo aikštėje pasirodęs Antonis Kapnidis suklaidino varžovą ir baudos aikštelėje surado Elivelto, kuris taikliu smūgiu nuginklavo savo buvusią komandą.

Po 24-ojo sezono mačo Vilniaus klubas yra surinkęs 52 taškus, dviem rungtynėmis daugiau sužaidęs „Panevėžys“ – su 49 taškais.