19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas
2021-08-22 | 24 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovų: 200

Dar vieneriose „Optibet A lygos“ 24-ojo turo rungtynėse įvarčiai buvo mušami paskutinėmis minutėmis.

Namuose žaidusiai Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandai nedaug trūko iki dar vienos sensacijos – akistata su titulą ginančiu Vilniaus „Žalgiriu“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmame kėlinyje svečiai turėjo dvi labai geras progas: pirmoje situacijoje Francis Kyeremeh po Josipo Tadičiaus perdavimo mušė virš vartų, o antrame epizode futbolininko iš Ganos smūgį puikiai atrėmė Ignas Plūkas.

„Žalgirio“ vartus gynęs Tomislavas Duka taip pat turėjo darbo. Kroatas apsigynė nuo pavojingo Levano Mačarašvilio bandymo, antrame kėlinyje – išgelbėjo komandą po Thompsono Gavi ir Alexo Neguebos bandymų.

84-ąją minutę Kauno rajono komanda surengė puikią kontrataką, kuri buvo vainikuota klasišku įvarčiu. Į baudos aikštelę po Klaudijaus Upsto perdavimo įsiveržęs A. Negueba joje surado Ibrahimą Olaosebikaną, taikliai smūgiavusį iš arti.

Vis dėlto „Hegelmann Litauen“ futbolininkai pergale nesidžiaugė. Mantas Fridrikas neapdairiai galva pamušė kamuolį link I. Plūko, o savo poziciją palikęs vartininkas suteikė progą Tomislavui Kišui įmušti lengvą įvartį.

Čempionato debiutantai su 39 taškais žengia 5-oje vietoje, savo ruožtu, tik 21-ąjį mačą sužaidę žalgiriečiai su 45 taškais rikiuojasi antri.

Vilius Armalas
29'
Pirmojo kėlinio pabaiga
61'
Tomislav Kiš
(Josip Tadič)
61'
Hugo Videmont
(Francis Kyeremeh)
Alex Negueba
(Kyle Spence)
72'
Ibrahim Olaosebikan
(Thompson Gavi)
72'
82'
Gustas Jarusevičius
(Jakub Sylvestr)
Ibrahim Olaosebikan
(Alex Negueba)
84'
87'
Elhadji Pape Diaw
(Mantas Kuklys)
Rokas Rasimavičius
(Klaudijus Upstas)
88'
89'
Tomislav Kiš
Rungtynių pabaiga