2021-08-21 | 24 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 300

„Optibet A lygoje“ neliko komandų, iš kurių taškų debiutiniame sezone nebūtų atėmęs Telšių „Džiugas“.

Ne pačia pajėgiausia sudėtimi vertęsi žemaičiai 24-ojo turo rungtynėse namuose pirmavo dviejų įvarčių pranašumu, tačiau jo neišlaikė ir akistatą su „Panevėžiu“ baigė lygiosiomis 2:2 (1:0).

Mačas šeimininkams prasidėjo puikiai: jau 5-ąją minutę po Konstantino Šulco perdavimo iš dešiniojo krašto taikliai vienu lietimu smūgiavo vienas iš ekipos simbolių Andrius Lipskis.

„Panevėžys“ ilgą laiką pavojingų epizodų nesukūrė, tą padarydamas tik antroje pirmojo kėlinio pusėje. Iš geros padėties Elivelto smūgiavo tiesiai į Povilą Survilą, o brazilo uždirbtą baudinį niekais pavertė Jorge Eliasas – tautietis nepataikė į vartus.

Kėlinio pabaigoje Martyno Vasiliausko smūgį puikiai atrėmė Victoras Golas, tačiau 62-ąją minutę vartininkas iš Brazilijos itin grubiai suklydo, tad Nasko Milevas netrukus pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Legionieriui iš Bulgarijos tai buvo jau 9-asis įvartis šiemet. Deja, dvikovos dėl traumos N. Milevas baigti negalėjo.

„Panevėžio“ spaudimas visgi davė vaisių: 78-ąją minutę baudos smūgį preciziškai išpildė Matheusas Bissi, o trečią pridėto laiko minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Antonis Kapnidis taikliai iš arti mušė galva. Maža to, „Džiugui“ itin pasisekė – į virpstą kiek vėliau smūgiavo Ignas Kružikas.

26-ąjį tašką iškovojęs Telšių klubas rikiuojasi 7-as, o „Panevėžys“ su 42 taškais žengia 4-oje vietoje.