2021-06-27 | 3 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 500

Prastą atkarpą „Optibet A lygoje“ Gargždų „Banga“ palieka užmarštyje – iškovota antra pergalė iš eilės.

Atidėtame 3-iojo turo susidūrime gargždiškiai atsilaikė ir 1:0 (1:0) palaužė Telšių „Džiugą“, kurį aplenkė turnyro lentelėje.

Susitikimo pradžia šeimininkams susiklostė labai palankiai. Baudos aikštelėje kamuolio sulaukęs Simonas Urbys preciziškai jį pasiuntė į tolimąjį vartų kampą.

Tai buvo 8-asis „Bangos“ lyderio įvartis, tad futbolininkas susilygino su kitais rezultatyviausiais čempionato žaidėjais.

Pirmame kėlinyje ilgiau kamuolį kontroliavęs „Džiugas“ atsakė tolimais Roko Stanulevičiaus šūviais, tačiau arba savo vietoje buvo vartininkas Ignas Driomovas, arba kamuolys skriedavo pro šalį.

Po pertraukos „Banga“ masyviomis pajėgomis gynėsi ir tą darė puikiai. Telšių ekipa tik paskutinėmis mačo minutėmis susikūrė dvi pusproges, bet jomis nepasinaudojo.

Šeimininkų gretose pirmą kartą šiemet pasirodė iš „Kauno Žalgirio“ sugrįžęs Renato Matosas, o Telšių klube debiutavo gynėjas Miroslavas Puškarovas.

Gargždų ekipa su 17 taškų po šio laimėjimo pakilo į 7-ąją vietą, o 15 taškų turintis „Džiugas“ rikiuojasi 8-oje pozicijoje.