2021-06-18 | 18 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 500

„Optibet A lygos“ 18-ajame ture Vilniaus „Žalgiris“ sužaidė puikų antrąjį kėlinį Telšiuose ir sutriuškino „Džiugo“ futbolininkus 3:0 (0:0).

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Žalgiris“ dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau kurti progas prie šeimininkų vartų jiems sekėsi sunkiai. Aktyviausiai ieškoti galimybių atakos smaigalyje bandė Francis Kyeremeh, bet jo smūgiai galva buvo bevaisiai.

34 minutę kampinio situacijoje vieną realiausių progų pasižymėti turėjo žalgiriečiai. Nieko netrukdomas Nemanja Ljubisavljevičius baudos aikštelės epicentre smūgiavo galva kiek virš skersinio.

Po pertraukos į aikštę sugrįžę Lietuvos čempionai įjungė aukštesnę pavarą ir išsiveržė į priekį. Po keitimo aikštėję pasirodęs Jakubas Sylvestras iš aikštės vidurio atliko perdavimą į priekį spurtavusiam F. Kyeremeh, o šis nuginklavo vartininką Povilą Survilą.

Sėkminga „Žalgirio“ atkarpa prasitęsė toliau. 52 minutę po Hugo Videmonto perdavimo kamuolys patogiai nukrito ant baudos aikštelės linijos tykojusiam kapitonui Sauliui Mikoliūnui, kuris įspūdingu šūviu padvigubino pranašumą. Neilgai trukus, kampinio situacijoje trečiąjį įvartį pelnė Ogenyi Onazi, kuris tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą.

Vladimiro Čeburino treniruojama komanda toliau sėkmingai kontroliavo žaidimą, o šeimininkų vartininkas P. Survila dar bent kelis kartus turėjo gelbėti komandą nuo gilesnio pralaimėjimo.

Rungtynės baigėsi „Žalgirio“ pergale 3:0. Po jos vilniečiai (37 tšk.) bent laikinai pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą. „Džiugas“ (15 tšk.) išlieka septintoje pozicijoje.