2021-05-28 | 16 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 300

Centrinis 16-ojo turo „Optibet A lygos“ mačas nepagailėjo sirgaliams emocijų bei permainingos kovos.

Vilniaus „Žalgiris“ savo stadione du kartus pirmavo, tačiau abu sykius pranašumo neišlaikė ir su „Kauno Žalgiriu“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Pirmosiomis minutėmis kauniečiai žaidė išties aktyviai, tačiau 13-ąją minutę buvo priversti kapituliuoti. Po Sauliaus Mikoliūno perdavimo iš dešiniojo krašto precizišku smūgiu ataką užbaigė Jakubas Sylvestras, kuris pirmą kartą pradėjo mačą starto sudėtyje.

Įdomu tai, kad legionierius iš Slovakijos įvartį pelnė ir pirmajame šių ekipų tarpusavio susidūrime.

„Žalgiris“ nepasinaudojo pora dėkingų šansų ir kėlinio pabaigoje praleido apmaudų įvartį. Po klaidų virtinės Nemanja Ljubisavljevičius pažeidė taisykles baudos aikštelėje prieš Michaelą Thuique'ą – baudinį užtikrintai realizavo Linas Pilibaitis.

Antrame kėlinyje šeimininkai atkarpomis dominavo: sykį Deividas Mikelionis ištaisė savo paties klaidą, o Tomislavas Kišas sukirto kamuolį į virpstą ir dar ne kartą pavojingai grasino varžovų vartams. Galiausiai 75-ąją minutę kroatas triumfavo.

Po pakelto kampinio kamuolys baudos aikštelėje dėkingai T. Kišui ir šis galingai jį pasiuntė į vartus.

Vis dėlto „Kauno Žalgiris“ išsigelbėjo – antrą pridėto laiko minutę po užsitęsusios standartinės situacijos daug laisvės baudos aikštelėje sulaukęs Rudinilsonas Silva stipriu smūgiu galva nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Kauniečiai išlieka antri su 32 taškais, o tašku mažiau turintis „Žalgiris“ rikiuojasi 3-ioje vietoje.