2021-05-08 | 13 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 150

Alytaus DFK „Dainava“ įsitaisė ant palankios bangos – iškovota trečia pergalė per pastarąsias ketverias rungtynes.

Tomo Ražanausko treniruojama komanda 13-ojo turo dvikovoje svečiuose 3:2 (3:1) nugalėjo aukščiau turnyro lentelėje esantį Telšių „Džiugą“.

Per pirmą akistatos pusvalandį kiek aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau po Saido Hamuličiaus smūgio, kurį atrėmė Marius Paukštė, aikštėje pradėjo dominuoti „Dainava“.

30-ąją minutę Cyrille'as Tchayi Tchamba baudos aikštelėje surado Titą Vitukyną – alytiškis suklaidino varžovą ir tiksliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą. Vos po 2 minučių Alytaus klubas padvigubino rezultatą, kai po Pauliaus Golubicko perdavimo pasižymėjo S. Hamuličius.

Pastarasis saugas taikliu smūgiu džiaugėsi jau trečiame mače iš eilės.

Dar kartą dainaviečiai varžovus į nokdauną pasiuntė 37-ąją minutę: P. Golubickas surado įkertantį C. Tchayi Tchamba – futbolininkas iš Kamerūno akistatoje su vartininku smūgiavo sėkmingai.

Tiesa, „Džiugas“ sušvelnino deficitą dar iki pertraukos. 44-ąją minutę po tolimo perdavimo Nasko Milevas laimėjo dvikovą prieš varžovą, taikliai mušė į tolimąjį vartų kampą bei į savo kraitį įsirašė jau penktą įvartį.

Antrame kėlinyje abi komandos ilgą laiką nesukūrė progų, bet šeimininkai savo šansu pasinaudojo 79-ąją minutę, kai dar labiau intrigą pakurstė po keitimo aikštėje pasirodęs Aivaras Emsis.

„Džiugas“ surengė nemenką šturmą, bet į kovą Deivydą Matulevičių ir Vytautą Lukšą metusi „Dainava“ atsilaikė bei džiaugėsi trečiuoju laimėjimu – prie to prisidėjo ir sėkmingas rungtynes sužaidęs Martynas Matijoška.