2021-04-16 | 8 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Jurij Paškovskij

„Kauno Žalgiris“ po trejų nelaimėtų rungtynių serijos sugrįžo į pergalingą kelią – svečiuose nugalėta Alytaus DFK „Dainava“.

8-ojo turo mače kauniečiai po atkaklios kovos 1:0 (0:0) įveikė dainaviečius, kuriems nepadėjo net trys patyrę žaidėjai – Linas Klimavičius, Linas Savastas ir Deivydas Matulevičius.

Dvikovos pradžioje „Kauno Žalgiris“ buvo apgulęs varžovų vartus, tačiau pavojingiausią progą per pirmąsias 20 minučių susikūrė būtent Alytaus klubas. Po savalaikio Vytauto Lukšos perdavimo Cyrille'as Tchayi Tchamba iššoko prieš vartininką, bet Deividas Mikelionis smūgį atrėmė.

Nedaug trūko ir žalgiriečiams: Philipas Otele poroje epizodų nepataikė į vartų plotą, o iš toli stipriai smūgiuotą Domanto Putriaus kamuolį pirštų galiukais į skersinį nukreipė Martynas Matijoška.

Antrame kėlinyje Rokas Garastas metė į kovą Michaelą Thuique'ą ir šis keitimas davė savo dividendų. 50-ąją minutę brazilas pasinaudojo M. Matijoškos klaida baudos aikštelėje ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Tai buvo pirmasis M. Thuique'o įvartis su „Kauno Žalgirio“ marškinėliais „Optibet A lygoje“.

Dainaviečiai po praleisto įvarčio nepalūžo ir turėjo gerą progą išlyginti rezultatą, bet Džambolato Calagovo smūgį atrėmė D. Mikelionis.

Kitoje aikštės pusėje M. Matijoška taip pat turėjo darbo, tačiau su savo užduotimis susitvarkė sėkmingai ir išlaikė savo komandą kovoje. Deja, „Dainava“ ir toliau lieka be pergalių.