2021-04-08 | 6 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Jurij Paškovskij

„Optibet A lygos“ debiutantas Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas antrame mače iš eilės iškovojo pergalę ir šiuo metu užima poziciją turnyro lentelės viduryje.

6-ojo turo mače namuose Andriaus Skerlos treniruojama komanda 2:0 (1:0) įveikė Vilniaus „Riterius“ – sostinės ekipa per keturis mačus yra iškovojusi vos tašką.

Pirmame kėlinyje pavojingų progų sukurta nebuvo, tačiau šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį. 29-ąją minutę Viliaus Armanavičiaus iš dešiniojo krašto perduotas kamuolys kliudė Dominyką Barauską, suklaidino Armantą Vitkauską ir atsidūrė vartų tinkle.

Po pertraukos kurį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė, tačiau po atliktų trijų keitimų „Riteriai“ suaktyvėjo. Visgi 68-ąją minutę greita „Hegelmann Litauen“ ekipos ataka baigėsi antruoju įvarčiu.

Į kovą antrame kėlinyje mestas Ugnius Lekečinskas laimėjo dvikovą prieš D. Barauską ir pamušė kamuolį link Roko Krušnausko, kuris taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą bei džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiame sezone.

Svečiai po šio smūgio nepalūžo ir sužaidė geriausią atkarpą. Po Valdo Paulausko bandymo komandą gelbėjo Ignas Plūkas, savo ruožtu, Valdemaro Borovskio galva muštas kamuolys atsimušė į skersinį.

I. Plūkui antrame mače iš eilės pavyko nepraleisti įvarčio, tad pergalę iškovojęs Kauno rajono klubas po 5 mačų savo sąskaitoje turi 6 taškus.