2020-08-07 | 14 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 520

Šeštą pergalę iš eilės Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai daugiau negu kėlinį žaidė dešimtiese, tačiau 14-ojo turo akistatoje namuose sugebėjo atsilaikyti ir 1:0 (1:0) nugalėti Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje abi vienuolikės daug pavojingų epizodų nesukūrė, bet vilniečiai po puikiai išpildytos standartinės situacijos sugebėjo išsiveržti į priekį.

16-ąją minutę kamuolys po Ivano Tatomirovičiaus laimėtos oro dvikovos dėkingai atskriejo link Hugo Videmonto, kuris tiksliai smūgiavo galva bei džiaugėsi devintuoju įvarčiu šiame A lygos sezone.

Šeimininkai gana užtikrintai kontroliavo situaciją, bet nuo 42-osios minutės buvo priversti žaisti dešimtiese – po antros geltonos kortelės buvo pašalintas I. Tatomirovičius.

Antrame kėlinyje „Banga“ į puolėjo poziciją pastūmė Robertą Vėževičių, kuris „Žalgirio“ gynėjams kėlė nemažai problemų. Sykį patyręs ukmergiškis po Valdo Antužio perdavimo vos nenukreipė kamuolio į tolimąjį vartų kampą.

Dvikovos pabaigoje nedaug pritrūko iki tikslo Aleksandrui Aksionovui, savo ruožtu, žalgiriečiai išsiskyrė pavojingais Domanto Šimkaus ir H. Videmonto smūgiais. D. Šimkaus bandymą atrėmė Ignas Driomovas, o prancūzas mušė pro šalį.

Pasinaudojęs Marijampolės „Sūduvos“ pralaimėjimu, Vilniaus klubas su 32 taškais pasivijo tiesioginius varžovus, o „Banga“, kuri po 14 mačų turi 14 taškų, rikiuojasi ketvirta.