2020-07-28 | 12 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 900

Penktą sykį per pastarąsias šešerias rungtynes Lietuvos futbolo A lygoje nugalėjo vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai dar kartą 12-ojo turo susitikime Panevėžyje po nuožmios kovos 2:1 (0:0) palaužė vietos „Panevėžį“.

Panevėžiečių strategas Joao Martinsas sutelkė savo treniruojamą komandą, kuri demonstruoja vis geresnį žaidimą. Iki pirmojo „Žalgirio“ įmušto įvarčio aikštės šeimininkai savo varžovams niekuo nenusileido ir turėjo geras galimybes pasižymėti.

Visgi keli tolimi smūgiai buvo nesėkmingi, o Sebastiano Vasquezo bandymą iš arti atrėmė Martinas Berkovecas. Pirmame kėlinyje pavojingai galva smūgiavo žalgirietis Liviu Antalis – kamuolys skriejo visiškai greta virpsto.

59-ąją minutę „Žalgiris“ džiaugėsi įvarčiu. Baudos aikštelėje nugara į varžovų vartus kamuolį sustabdęs Hugo Videmontas meistriškai suklaidino Luką Čerkauską ir preciziškai pažeme mušė į tolimąjį vartų kampą.

Legionierius iš Prancūzijos ir Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Josipas Tadičius, pelnę po 6 įvarčius, yra rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai.

Po 8 minučių vilniečiai padvigubino rezultatą – akistatoje su vartų sargu Rafaeliu Broetto nesuklydo banguotai pastaruoju metu rungtyniaujantis L. Antalis.

„Panevėžys“ vėl atkūrė intrigą ir privertė oponentus įtemptai sužaisti dvikovos pabaigą. Standartinės padėties metu 80-ąją minutę po keitimo į kovą mestas japonas Kotaro Amemiya užklupo M. Berkovecą nepasiruošusį bei galingai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.

Vis dėlto „Žalgiris“ atsilaikė ir toliau vejasi 3 taškais daugiau turinčią „Sūduvą“, „Panevėžio“ sąskaitoje – tie patys 7 taškai.