2020-06-28 | 7 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 560

Lietuvos futbolo A lygoje itin netikėtu rezultatu finišavo antrasis šio sezono sostinės derbis.

Svečių teisėmis LFF stadione žaidę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai 7-ojo turo akistatoje net 7:0 (4:0) pažemino to paties miesto „Riterių“ ekipą.

Žalgiriečiai nuo pat susitikimo pradžios ėmė dominuoti, tad pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko. 13-ąją minutę Francis Kyeremeh surado baudos aikštelėje Liviu Antalį ir šis dėkinga galimybe pasinaudojo, pelnydamas antrą savo įvartį šiame sezone.

Po šalto dušo „Riteriams“ pavyko atsitiesti ir sukurti porą dėkingų progų, tačiau savo vietoje buvo vartų sargas Martinas Berkovecas.

33-iąją minutę „Žalgiris“ padvigubino rezultatą: po dar vieno rezultatyvaus F. Kyeremeh perdavimo iš arti taikliai smūgiavo kanadietis R. Enninas.

Maža to, „Žalgiris“ oponentams pasiuntė du įvarčius „į rūbinę“ – 44-ąją minutę po Manto Kuklio pakelto kampinio galva nepriekaištingai mušė Ivanas Tatomirovičius, o dar po minutės kamuolį pažeme į tolimąjį vartų kampą nukreipė R. Enninas.

Antrasis kėlinys taip pat buvo įprasmintas „Žalgirio“ dominavimu. 55-ąją minutę galingu smūgiu savo puikų pasirodymą įvarčiu įtvirtino F. Kyeremeh, 68-ąją minutę – taip pat gražiai į tolimąjį vartų kampą smūgiavo Saulius Mikoliūnas.

Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo I. Tatomirovičius, kuriam 85-ąją minutę po pakelto kampinio dėkingai atšoko kamuolys – serbas be vargo jį nukreipė į vartus.

Tai buvo didžiausiu rezultatu „Žalgirio“ iškovota pergalė prieš „Riterius“ nuo 2014 metų.

Po šio laimėjimo žalgiriečiai savo sąskaitoje turi 13 taškų, savo ruožtu, su strategu Mindaugu Čepu atsisveikinę „Riteriai“ po septynerių rungtynių lieka su 5 taškais.