2019-10-30 | 29 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 200

Į pergalingas vėžes Lietuvos futbolo A lygoje sugrįžo prieš tai du mačus iš eilės pralaimėjęs vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“.

Joao Luiso Martinso treniruojama komanda 29-ojo turo mače namuose 3:1 (1:0) nugalėjo penktoje turnyro lentelės vietoje žengiantį „Panevėžį“.

Žalgiriečiai pirmuoju įvarčiu galėjo džiaugtis jau 9-ąją minutę, tačiau iš dėkingos situacijos Tomislavas Kišas sukirto kamuolį į skersinį. Be to, netrukus pavojingai atliko baudos smūgį.

Vis dėlto 23-iąją susitikimo minutę rezultatyviausias čempionato žaidėjas džiaugėsi įvarčiu. Po efektingo Victoro Perezo perdavimo kroatas iššoko į akistatą su vartininku ir jį nuginklavo.

Pirmojo kėlinio pabaigoje daug gynęsi panevėžiečiai surengė kontrataką, kurios metu Tautvydas Eliošius smūgiavo į Martiną Berkovecą. Aštrų perdavimą komandos draugui tada atliko Eimantas Abramavičius, kuris pirmą kartą pradėjo rungtynes „Panevėžio“ starto sudėtyje.

Taip pat pirmame kėlinyje dėl traumos buvo pakeistas neseniai prie „Panevėžio“ prisijungęs legionierius iš Senegalo Sidy Sagna.

Antrame kėlinyje kelis sykius svečius gelbėjo vartininkas Rafaelis Broetto, tačiau ir jis buvo bejėgis, kai 66-ąją minutę galingai kamuolį į vartus po V. Perezo perdavimo pasiuntė Liviu Antalis.

83-iąją minutę „Panevėžys“ atkūrė intrigą, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Rafaelis Ledesma tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, tačiau antrą pridėto laiko minutę tašką mače padėjo T. Kišas.

Legionierius iš Kroatijos šio sezono A lygoje yra pelnęs net 24 įvarčius.