2019-10-19 | 27 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 530

Lietuvos futbolo A lygos 27-ojo turo kovos finišavo atkakliu susidūrimu Panevėžyje.

Aukštaitijos sostinėje vietos „Panevėžys“ sužaidė įdomias rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“, kurios baigėsi rezultatu 1:1 (1:1).

Jau pačios pirmos atakos metu svečiai galėjo džiaugtis įvarčiu. Tiesa, po Bonfilscalebo Bimenyimanos perdavimo Darvydas Šernas smūgiavo nesėkmingai ir kamuolys skriejo greta virpsto.

Dar porą sykių savo komandą gelbėjo Rafaelis Broetto, tačiau vėliau šeimininkai kiek atkuto – ne vieną kartą Lukui Paukštei tekdavo atremti oponentų smūgius. Vis dėlto 30-ąją minutę panevėžiečiams teko kapituliuoti.

Vytas Gašpuitis nesėkmingai sužaidė šalia savo baudos aikštelės, o tuo pasinaudojęs D. Šernas perėmė kamuolį ir perdavė jį B. Bimenyimanai, kuris puikiai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Gana aštriai kėlinio viduryje žaidę panevėžiečiai netruko išlyginti rezultatą. 36-ąją minutę Aleksandro Jerkino efektingai muštas kamuolys atsimušė į virpstą bei atšoko tiesiai Patrikui Bordonui, kuris nukreipė jį į vartus.

Antrame kėlinyje aikštėje vyravo atviras futbolas, tačiau nė viena komanda pergalingo įvarčio taip ir nepelnė.

Paulius Janušauskas galingu smūgiu sukirto kamuolį į skersinį, netrukus tą padarė po keitimo aikštėje pasirodęs Tadas Labukas, o vienos iš paskutinių atakų metu savo šansu apmaudžiai nepasinaudojo pirmame tarpusavio mače Panevėžyje žibėjęs Rafaelis Ledesma.

Po šios dvikovos panevėžiečiams pavyko išlaikyti 5 taškų pranašumą bei išlaikyti 5-ąją vietą iki ketvirtojo rato pabaigos.