Tiesiogiai 11 turas / Bal 27 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
2019-10-05 | 26 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 550

Pergalių seriją pratęsė ir pirmą vietą Lietuvos futbolo A lygoje išsaugojo Marijampolės „Sūduva“.

Titulą ginantys šalies čempionai 26-ojo turo akistatoje namuose 3:1 (2:1) įveikė jau ketveriose rungtynėse iš eilės nelaimintį „Panevėžį“.

Dvikova „Arvi“ arenoje prasidėjo šeimininkų atakų škvalu, tad pirmojo įvarčio sirgaliams ilgai laukti neteko. Jau 13-ąją minutę Semiras Kerla galva numetė kamuolį link Renano Oliveiros, kuris tiksliai iš poros metrų smūgiavo į tuščius vartus.

Vis dėlto „Sūduvai“ kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo teko traukti ir pačiai. Sebastianas Vasquezas baudos aikštelėje išprovokavo Algio Jankausko pražangą, o prie 11 metrų atžymos stojęs buvęs Marijampolės klubo saugas Paulius Janušauskas smūgiavo užtikrintai bei išlygino rezultatą.

Tai buvo gana retas svečių vizitas čempionų aikštės pusėje, o „Sūduva“ ir toliau atakavo gausiomis pajėgomis. Vėl į priekį marijampoliečiai išsiveržė 40-ąją minutę: Andro Švrljugos smūgį galva Rafaelis Broetto atrėmė, tačiau gulėdamas ant žemės vartų sargas iš Brazilijos tik stebėjo, kaip jo komandos draugas paleido Josipą Tadičių, kuris nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Antrame kėlinyje marijampoliečiai turėjo ne vieną progą įtvirtinti savo pranašumą, tačiau tą padarė tik kartą.

72-ąją minutę po R. Oliveiros perdavimo gražiu smūgiu iš maždaug 18 metrų kamuolį į tolimąjį vartų kampą pasiuntė A. Švrljuga.

Ši pergalė leido 63 taškus turintiems „Sūduvos“ futbolininkams, turintiems mačą atsargoje, aplenkti 62 taškus savo sąskaitoje sukaupusį Vilniaus „Žalgirį“.