2019-09-28 | 25 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Vitalijus Spasjonnikovas | Žiūrovai: 250

Lietuvos futbolo A lygos 25-ąjį turą užbaigė įspūdinga akistata tarp „Panevėžio“ bei „Kauno Žalgirio“.

Dviem įvarčiais atsilikę panevėžiečiai antrame kėlinyje likvidavo turėtą deficitą, išsiveržė į priekį, tačiau dvikovos pabaigoje praleido įvartį – susitikimas baigėsi lygiosiomis 3:3 (0:1)

Dvikovos pirmosiomis minutėmis iniciatyvą perėmė svečiai, kurie įvarčiu džiaugėsi jau 9-ąją minutę. Po Jurijaus Bušmano pakelto kampinio daug erdvės baudos aikštelėje sulaukęs Linas Pilibaitis tiksliai smūgiavo galva.

Legionieriui iš Ukrainos tai buvo 8-asis rezultatyvus perdavimas ir pagal šį rodiklį jis pirmauja visoje lygoje kartu su Vilniaus „Žalgirio“ puolėju Tomislavu Kišu.

Kauniečiai ir toliau žaidė aktyviai: sykį Dominyko Galkevičiaus smūgį atrėmė Rafaelis Broetto, o Simono Urbio bandymui pritrūko vos kelių centimetrų, kad kamuolys suspurdėtų vartų tinkle.

Antroje pirmo kėlinio pusėje aktyviau pradėjo žaisti šeimininkai, kurie kėlė keletą kampinių bei pagrasino Pauliaus Janušausko smūgiu pažeme, privertusiu paplušėti vartininką Martyną Matuzą.

Antrojo kėlinio starte savo argumentus vėl teikė svečiai. 51-ąją minutę po Karolio Šilkaičio perdavimo pirmą įvartį naujojoje komandoje pelnė S. Urbys.

Vis dėlto „Panevėžys“ nepalūžo ir vos per kelias minutes pelnė tris įvarčius. 66-ąją minutę rezultatą sušvelnino Sebastianas Vasquezas, 70-ąją – po P. Janušausko perdavimo smūgiu galva pasižymėjo Patrikas Bordonas, o 74-ąją minutę triumfavo taip pat galva sėkmingai mušęs Vytas Gašpuitis.

„Kauno Žalgirio“ kailį ir vėl išgelbėjo J. Bušmanas. Ukrainietis 80-ąją minutę puikiai išpildė standartinę situaciją, po kurios kauniečiai iš Panevėžio išsivežė tašką.