2019-09-21 | 24 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 300

Šio sezono Lietuvos futbolo A lygoje Vilniaus derbiai ir toliau klostosi itin atkakliai.

24-ojo turo susidūrimas tarp „Riterių“ ir „Žalgirio“ baigėsi kovingomis lygiosiomis – 1:1 (1:1).

Sėkmingiau rungtynes pradėję žalgiriečiai žaidė pranašiau ir 11-ąją minutę buvo arti pelnyto įvarčio. Po Sauliaus Mikoliūno smūgio iš už baudos aikštelės prieigų „Riterius“ išgelbėjo vartų virpstas.

Nominalūs aikštės šeimininkai sugebėjo perkelti žaidimą prie „Žalgirio“ vartų. Kėlinio viduryje gana pavojingai smūgiavo pirmą sykį starto sudėtyje šiemet pasirodęs Edvinas Baniulis, o kiek vėliau puolėjui pavyko savo komandai uždirbti baudinį.

Jo realizuoti 38-ąją mačo minutę stojo Donatas Kazlauskas, kuris tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį ir džiaugėsi septintuoju įvarčiu šių metų A lygoje.

Vis dėlto „Riteriai“ ilgai pranašumu nesidžiaugė. 43-iąją minutę po puikaus Higoro Vidalio perdavimo Tomislavas Kišas kyštelėjo galvą ir to pakako, kad kroatas dar sykį nukreiptų kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Tai buvo 19-asis T. Kišo įvartis šiame sezone. Įdomu tai, kad jis yra pasižymėjęs akistatose su visomis A lygos komandomis.

Antrame kėlinyje „Žalgiris“ dominavo, tačiau „Riteriai“ turėjo savo atsaką – komandoje debiutavusį vartininką Tadą Simaitį.

66-ąją minutę 29-erių vartų sargas įspūdingai priminė apie save, atremdamas pakartotinį Victoro Perezo baudinį, kurį uždirbo Ričardo Šveikausko pražangą išprovokavęs Pau Moreris.

Alberto Rybako kariauna atsakė retais kontrišpuoliais, o T. Kišas ir toliau vertė T. Simaitį rodyti savo meistriškumą. Maža to, sykį rezultatyviausias čempionato žaidėjas smūgiu galva buvo pataikęs į virpstą.

Tik futbolininkais iš Lietuvos vertęsi „Riteriai“ iškovojo svarbų tašką, o žalgiriečiai prarado du.