2019-09-21 | 24 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 500

Penktą pergalę iš eilės Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo čempionė Marijampolės „Sūduva“.

Vladimiro Čeburino kariauna 24-ojo turo susitikime išvykoje rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Pirmame kėlinyje abi vienuolikės išsiskyrė puikiais tolimais smūgiais. Dominyko Galkevičiaus efektingą šūvį atrėmė svečių vartininkas Ivanas Kardumas, o kitoje aikštės pusėje Andro Švrljuga galingu bandymu sukirto kamuolį į virpstą.

Gana lygiose rungtynėse „Sūduva“ į priekį išsiveržė 40-ąją minutę. Po Giedriaus Matulevičiaus smūgio kamuolys atsimušė į Rimvydo Sadausko ranką, tad teisėjas skyrė baudinį, kurį užtikrintai realizavo Mihretas Topčagičius.

Įdomu tai, kad R. Sadauskas už žaidimą ranka baudos aikštelėje yra baudžiamas antrame mače iš eilės.

Antrame kėlinyje „Kauno Žalgiris“ buvo arti išlyginamojo įvarčio. Deivydas Matulevičius smūgiavo tiesiai į I. Kardumą, o kiek vėliau legionierius iš Kroatijos turėjo parodyti visą savo meistriškumą, atmušdamas labai pavojingą oponento smūgį galva.

Žalgirietis Arūnas Klimavičius pažeidė taisykles baudos aikštelėje, tad „Kauno Žalgirio“ varžovai net ketvirtą kartą per pastarąsias dvejas smūgiavo nuo 11 merų atžymos. M. Topčagičius neklydo bei 77-ąją minutę padvigubino rezultatą, įtvirtindamas savo ekipos pergalę.