2019-09-13 | 23 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 400

Puikią pergalių seriją Lietuvos futbolo A lygoje tęsia čempionato lyderis Vilniaus „Žalgiris“.

Žalgiriečiai 23-iojo turo susitikime namuose gana netikėtu rezultatu 5:0 (1:0) sutriuškino pastaruoju metu sparčiai taškus rinkusį „Panevėžį“.

Dvikovos pradžioje Vilniaus klubas dominavo – žaidimas vyko „Panevėžio“ aikštės pusėje. Rafaelis Broetto atrėmė pavojingus Tomislavo Kišo bei pirmą sykį A lygoje pasirodžiusio Hugo Videmonto smūgius, o panevėžiečiams, atlaikiusiems išpuolių laviną, pavyko ilgiau kontroliuoti kamuolį.

Darbo turėjo ir Martinas Berkovecas: čekas apsigynė nuo pavojingo Pauliaus Janušausko smūgio galva bei dviejų Ernesto Veliulio bandymų.

31-ąją minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Saulius Mikoliūnas išprovokavo Pavelo Kruko pražangą baudos aikštelėje, o baudinį realizavo antrą kartą šiame sezone pasižymėjęs Victoras Perezas.

Gana neblogai lyderiams priešinęsis „Panevėžys“ antrame kėlinyje visiškai subyrėjo. 61-ąją minutę pasižymėjo T. Kišas, maža to, kroatas gražiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą įvarčiu džiaugėsi ir 68-ąją minutę.

Be įvarčio neliko ir 84-ąją minutę taikliu smūgiu pažeme kamuolį į vartų tinklą pasiuntęs Liviu Antalis, o galutinį tašką 87-ąją minutę padėjo dar viena oponentų klaida gynyboje pasinaudojęs Matas Vareika.

Su 55 taškais „Žalgiris“ ir toliau pirmauja lygoje, o didžiausią pralaimėjimą patyręs „Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 29 taškus ir žengia penktas.