2019-08-17 | 20 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 250

Labai svarbią pergalę Lietuvos futbolo A lygoje į savo sąskaitą įsirašė „Kauno Žalgiris“.

Kauniečiai 20-ojo turo akistatoje namuose 1:0 (0:0) nugalėjo trečioje turnyro lentelės vietoje žengiančius Vilniaus „Riterius“, nuo kurių žalgiriečius po laimėjimo skiria vos 5 taškai.

Pirmasis kėlinys šeimininkams nesusiklostė sėkmingai. „Kauno Žalgiris“ Vincento Šarkausko ginamiems vartams pagrasino keliais tolimais smūgiais, o geriausią progą turėjo kėlinio viduryje, kai Rimvydas Sadauskas galva smūgiavo greta virpsto.

Savo ruožtu svečiai buvo kur kas kokybiškesni puolime, bet savo susikurtais šansais nepasinaudojo. Teremas Moffi pačioje susitikimo pradžioje smūgiavo į virpstą, kartą pavojingai smūgiavo Donatas Kazlauskas, o pirmojo kėlinio pabaigoje „Riterių“ legionierius iš Nigerijos mušė tiesiai į Martyną Matuzą.

Prieš pat pertrauką buvo atliktas priverstinis keitimas: vietoje traumą patyrusio Beno Aniso į kovą buvo mestas Danielis Romanovskis.

49-ąją minutę Rokas Krušnauskas pagrasino „Riterių“ vartams ir privertė paplušėti V. Šarkauską, kitoje aikštės pusėje po žalgiriečio klaidos šalia savo baudos aikštelės M. Matuzas apsigynė nuo T. Moffi išpuolio.

57-ąją minutę „Kauno Žalgirio“ puolėjas R. Krušnauskas pabėgo nuo varžovų kontratakos metu, tačiau jo smūgį atrėmė V. Šarkauskas. Vis dėlto jau netrukus jaunajam vartų sargui teko traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo.

60-ąją minutę Linas Pilibaitis smūgiavo iš toli, V. Šarkauskas ne visai sėkmingai atmušė kamuolį, o tuo pasinaudojęs D. Romanovskis pirmas prie jo suskubo ir nukreipė į vartus.

Per likusį dvikovos laiką „Riteriai“ strigo pozicinėse atakose ir pavojingiau oponentų vartams nepagrasino. 90-ąją minutę emocijų netvardęs T. Moffi užlipo ant Karolio Šilkaičio ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Kauno ekipa galėjo įtvirtinti rezultatą, tačiau nuo varžovų pabėgęs po keitimo aikštėje pasirodęs Philipas Otele apmaudžiai pataikė į virpstą.