2019-08-12 | 24 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 830
Lietuvos futbolo A lygos debiutantas „Panevėžys“ įsitvirtino penktoje turnyro lentelės vietoje.

Aukštaitijos sostinės klubas atkeltose 24-ojo turo rungtynėse namuose 3:1 (0:1) palaužė čempionato autsaiderę „Palangą“.

Šis susitikimas šeimininkams prasidėjo gana nemaloniu scenarijumi: jau 8-ąją minutę dėl traumos buvo pakeistas gynėjas Andrejus Karvackis, be to, 16-ąją minutę „Palanga“ po puikaus kapitono Sergejaus Mošnikovo reido ir taiklaus smūgio pažeme išsiveržė į priekį.

„Panevėžys“ žaidė aktyviai, kartą arti tikslo buvo Patrikas Bordonas, bet Viačeslavo Geraščenkos kariauna turėjo dar geresnes progas padvigubinti rezultatą.

Ne sykį komandą gelbėjo vartų sargas Rafaelis Broetto, kuris labiausiai sužibėjo 36-ąją minutę, kai atrėmė Andrejų Jakovlevo 11 metrų baudinį. Tokiu būdu šis brazilas savo komandą išgelbėjo jau antrame mače iš eilės.

Antrame kėlinyje žaidimas klostėsi visiškai priešingai. Vis dėlto „Panevėžys“ ledus sugebėjo pralaužti tik 76-ąją minutę, kai gražiu tolimu smūgiu rezultatą išlygino Jonas Skinderis.

Tai buvo pirmasis 22-ejų metų futbolininko įvartis A lygoje.

Vos po dviejų minučių „Panevėžį“ į priekį išvedė grubia Klimo Gusočenkos klaida pasinaudojęs Paulius Janušauskas, o galutinį tašką šiose rungtynėse 85-ąją minutę padėjo greitą kontrataką įvarčiu įprasminęs Sebastianas Vasquezas.

„Panevėžys“ šiuo metu savo sąskaitoje turi 20 taškų ir 7 taškais atsilieka nuo ketvirtoje vietoje žengiančio „Kauno Žalgirio“.