2019-08-03 | 18 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 300

Antroji Lietuvos futbolo A lygos sezono dalis prasidėjo kovingomis ir permainingomis rungtynėmis tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“.

18-ojo turo mačas Kauno SM „Tauro“ stadione buvo rezultatyvus bei pasibaigė lygiosiomis – 2:2 (1:1).

Nors dvikovos pradžioje šeimininkai retai priartėdavo prie varžovų vartų, tačiau sykį savo baudos aikštelėje suklydo „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto. Komandoje debiutavęs brazilas prastai sustabdė kamuolį, vis dėlto, nuo „Kauno Žalgirio“ puolėjo Philipo Otele perdavimo gynėjas apsigynė.

19-ąją minutę Aukštaitijos sostinės ekipa išsiveržė į priekį. Sebastianas Vasquezas visiškai šalia baudos aikštelės linijos išprovokavo Danielio Romanovskio pražangą, tad prie kamuolio stojęs Andrejus Čiofu debiutiniame mače naujoje komandoje meistriškai išpildė standartinę situaciją bei išvedė „Panevėžį“ į priekį.

Po praleisto įvarčio kauniečiai suaktyvėjo ir kėlė kelis kampinius iš eilės, be to, Pijaus Širvio smūgį buvo priverstas atremti R. Broetto.

44-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ pasiekė savo – Jurijus Bušmanas tolimu baudos smūgiu išlygino rezultatą, maža to, iš karto po pertraukos, 46-ąją minutę, savo šansu pasinaudojo tiksliai iš arti vienu lietimu smūgiavęs D. Romanovskis.

Netrukus kauniečiai buvo itin arti trečiojo įvarčio. Rokas Krušnauskas smūgiavo į virpstą, o kiek vėliau J. Bušmanas uždirbo 11 metrų baudinį, kai baudos aikštelėje ukrainiečio spirtas kamuolys pataikė į Roko Stanulevičiaus ranką. „Kauno Žalgirio“ veteranas Linas Pilibaitis galėjo padidinti savo komandos pranašumą, tačiau jo smūgį atrėmė R. Broetto.

Panevėžiečiai perėmė iniciatyvą ir vertė plušėti tiek vartininką Deividą Mikelionį, tiek žalgiriečių gynėjus. Visgi 85-ąją minutę „Panevėžys“ po Ernesto Veliulio perdavimo iš kairiojo krašto ir Tomo Salamanavičiaus įvarčio galva išlygino rezultatą.

Tai buvo pirmasis vos 34 minutes šiame sezone sužaidusio futbolininko įvartis 2019-ųjų A lygoje.

Šios lygiosios išlaikė tarp ketvirtą bei penktą vietą turnyro lentelėje užimančių ekipų 10 taškų atstumą.