2019-07-03 | 17 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 930

Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ artėjančius iššūkius tarptautiniame fronte pasitinka iškovojusi puikią pergalę.

Marijampoliečiai savo sirgalių akivaizdoje 17-ojo turo mače 3:0 (2:0) palaužė ketvirtoje turnyro lentelės vietoje žengiantį „Kauno Žalgirį“.

Pirmasis susitikimo pusvalandis buvo gana blankus. Abi komandos žaidė atsargiai ir pavojingų progų prie oponentų vartų nesukūrė, tad 31-ąją minutę pelnytas „Sūduvos“ įvartis buvo gana netikėtas.

Andro Švrljuga smūgiavo iš toli, „Kauno Žalgirio“ vartų sargas Deividas Mikelionis kamuolį atmušė, tačiau tą padarė nesėkmingai ir šis, atšokęs nuo Mihreto Topčagičiaus įskriejo į vartus.

Tai nebuvo vienintelis kartas pirmame kėlinyje, kai įvarčiu džiaugėsi šis „Sūduvos“ puolėjas iš Austrijos. Gražios atakos metu 43-iąją minutę po Sandro Gotalo perdavimo M. Topčagičius taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo dubliu.

Kėlinio pabaigoje „Sūduva“ galėjo pasižymėti trečią kartą, tačiau savo komandą nuo to paties M. Topčagičiaus smūgio galva išgelbėjo D. Mikelionis.

Savo pranašumą čempionai įtvirtino 63-iąją minutę. Dar vienas efektingas išpuolis buvo įprasmintas A. Švrljugos rezultatyviu perdavimu ir M. Topčagičiaus „hetriku“.

Šiuo metu legionieriaus iš Austrijos sąskaitoje yra 8 įvarčiai ir jis savo komandoje pagal šį rodiklį pavijo šiuo metu traumą besigydantį kanadietį Tosaintą Rickettsą.

„Kauno Žalgiris“ pradėjo žaisti atviriau, tačiau oponentų klaidomis kauniečiams pasinaudoti nepavyko. Sykį vartininko Ivano Kardumo klaidą ištaisė vidurio gynėjas Algis Jankauskas, išmušęs į tuščius vartus skriejusį kamuolį.

Dvikovos pabaigoje šeimininkai buvo arti ketvirtojo įvarčio, bet po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Robertui Vėževičiui nepavyko išnaudoti dviejų puikių progų.