2019-05-18 | 11 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 1100

Lietuvos futbolo A lygoje vyko itin nuožmi kova tarp „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ vienuolikių.

Įdomiose 11-ojo turo rungtynėse „Aukštaitijos“ stadione abi komandos išsiskyrė taikiai – 1:1 (1:0).

Rungtynių pradžioje pirmieji aštriau oponentams pagrasino svečiai – Renato Matosas galėjo pelnyti savo antrą įvartį šiame sezone, tačiau smūgiavo pro šalį. Netrukus Aleksandro Jerkino tolimas smūgis privertė padirbėti Deividą Mikelionį.

Vis dėlto 21-ąją minutę „Kauno Žalgirio“ vartininkas neužtikrintai sužaidė standartinės padėties metu, o netrukus dėkingai atšokusį kamuolį į tuščius vartus nukreipė Pavelas Krukas.

Kėlinio antroje pusėje aktyviai rungtyniavo Kauno ekipos saugas Danielis Romanovskis. Sykį futbolininko smūgį atrėmė vartininkas Šarūnas Jurevičius, kitame epizode – iš toli D. Romanovskio smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto.

Antrą kėlinį „Kauno Žalgiris“ pradėjo ryžtingai ir gana greitai džiaugėsi išlyginamuoju įvarčiu. 55-ąją minutę po pakelto kampinio „Panevėžio“ baudos aikštelėje kilo sumaištis ir ja pasinaudojo efektingai per save smūgiavęs Tomas Mikuckis.

Gražiu smūgiu pasižymėjęs vidurio gynėjas pelnė pirmą įvartį šiame sezone.

Kauniečiai buvo perėmę iniciatyvą, tačiau panevėžiečiams nuo pavojingų oponentų atakų užuomazgų pavyko apsiginti.

Rungtynių finišas buvo itin įdomus – abi komandos apsikeitė pavojingomis progomis. Arti tikslo buvo tiek Rokas Stanulevičius, tiek Linas Pilibaitis, tiek Deividas Šešplaukis, o priešpaskutinę pridėto laiko minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Rafaelis Ledesma atliko itin stiprų smūgį iš toli, tačiau „Kauno Žalgirį“ nuo pralaimėjimo išgelbėjo D. Mikelionis.

Šiose rungtynėse po beveik ketverių metų pertraukos A lygoje pasirodė „Panevežio“ klube debiutavęs R. Stanulevičius.

Kauno klubas su 19 taškų žengia trečias, o 6-ąjį tašką iškovojęs „Panevėžys“ vis dar yra turnyro lentelės apačioje.