2019-05-05 | 9 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 350

Vilniaus „Žalgiris“ savo pergalių kraitį Lietuvos futbolo A lygoje papildė dar vienu laimėjimu.

Sostinės klubas namuose 9-ojo turo mače po atkaklios kovos 2:1 (1:1) privertė pasiduoti garbingai kovojusius „Panevėžio“ futbolininkus.

Susitikimo pirmosiomis minutėmis „Žalgiris“ buvo arti pirmojo įvarčio. Po perdavimo iš krašto pavojingai smūgiavo ir Marių Suvaizdį paplušėti privertė pirmą kartą starto sudėtyje dvikovą pradėjęs Ertonas Fejzullahu.

Kiek vėliau dėkingos progos neišnaudojo Liviu Antalis, tačiau rumunas savo įvarčiu džiaugėsi 24-ąją minutę. Kamuolys baudos aikštelės prieigose dėkingai atšoko šiam futbolininkui ir šis stipriu smūgiu pelnė įvartį antrame mače iš eilės.

Vis dėlto panevėžiečiai pirmame kėlinyje toli gražu nebuvo statistais. Pavojingai smūgiavo Ernestas Veliulis, o labai aktyviai žaidęs kolumbietis Sebastianas Vasquezas kėlė daug vargo šeimininkų gynybos linijai.

35-ąją minutę S. Vasquezas pasiekė savo ir pelnė pirmą karjeros įvartį A lygoje. Paulius Janušauskas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur oponentą aplenkęs puolėjas smūgiavo tiksliai. Maža to, kėlinio pabaigoje S. Vasquezo smūgiuotas kamuolys skriejo visai šalia tolimojo vartų kampo.

Antrame kėlinyje „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą, tad tiek „Panevėžio“ gynėjams, tiek vartų sargui M. Suvaizdžiui teko kur kas daugiau darbo. Aukštaitijos ekipa atsimušinėjo, tačiau 81-ąją minutę buvo priversta kapituliuoti.

Tomislavas Kišas puikiai išpildė baudos smūgį ir pelnė devintąjį įvartį šiame sezone.

Dvikovos pabaigoje įtvirtinti „Žalgirio“ pergalę galėjo tiek pirmojo įvarčio taip ir nesumedžiojęs E. Fejzullahu, tiek savo šansais įforminti dublį nepasinaudojęs L. Antalis.

Savo sąskaitoje 22 taškus turintys žalgiriečiai sugrįžo į pirmą turnyro lentelės vietą ir vienu tašku lenkia Marijampolės „Sūduvą“.

„Panevėžys“ su 2 taškais žengia paskutinis, tačiau pastaruoju metu demonstruoja vis geresnį žaidimą.