2019-03-16 | 3 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 1300

Titulą ginanti Lietuvos futbolo A lygos čempionė Marijampolės „Sūduva“ iškovojo trečią pergalę iš eilės ir tapo vienvalde čempionato lydere.

Marijampoliečiai 3-iojo turo susitikime namuose 1:0 (0:0) nugalėjo antrą sykį šiame sezone pralaimėjusį „Kauno Žalgirį“.

Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai dominavo, o žalgiriečiai retai pereidavo į oponentų aikštės pusę. Visgi „Sūduvos“ atakos atslūgo, o svečiai sugebėjo perkelti veiksmą ir į čempionų aikštės pusę.

Iki pertraukos „Sūduva“ varžovams pagrasino standartinių padėčių metu, savo ruožtu, kauniečiai atsakė keliais pavieniais išpuoliais.

Antro kėlinio pradžioje čempionai išsiveržė į priekį – 52-ąją minutę po Pauliaus Golubicko perdavimo iš dešiniojo krašto taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo trečią įvartį šiame sezone pelnęs Tosaintas Rickettsas.

Pasižymėjus legionieriui iš Kanados, marijampoliečiai kiek labiau atsitraukė, tačiau svečiai strigo pozicinėse atakose.

Marijampoliečiai galėjo padvigubinti rezultatą, bet Grato Sirgėdo baudos smūgio metu spirtas kamuolys pataikė į virpstą, o nuo Roberto Vėževičiaus, pirmojo kėlinio pabaigoje pakeitusio susižeidusį Mihretą Topčagičių, išpuolio apsigynė Deividas Mikelionis.

Vienintelę pavojingą progą žalgiriečiai susikūrė akistatos pabaigoje, kai baudos smūgį atlikęs Jurijus Bušmanas stebėjo, kaip per gyvatvorę perkeltas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Įdomu tai, kad futbolininkui iš Ukrainos Fortūna panašiu būdu nenusišypso jau antrą kartą šiame sezone.

Marijampolės klubas atsilaikė bei įsirašė į savo sąskaitą trečią pergalę iš eilės, kuri pavertė juos čempionato lyderiais.