9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2019-03-10 | 2 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovai: 350

A lygos antro turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę. Čempionai išvykoje 5:0 pranoko Klaipėdos „Atlanto“ komandą.

„Atlantas“ šiose rungtynėse pasirinko gynybinę taktiką ir mėgino kontratakuoti. Tačiau netrukus į šeimininkų komandos vartus ėmė kristi įvarčiai.

19 min. tolimu smūgiu „Sūduvą“ į priekį išvedė legionierius iš Austrijos Sandro Gotalas.

27 min. savo antrą įvartį čempionate pelnė „Sūduvos“ naujokas Paulius Golubickas. 19–metis futbolininkas pirmas suskubo prie baudos aikštelėje atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartus.

35 min. savo įvartį pelnė „Sūduvos“ kanadietis Tosaintas Rickettsas. Jis pasižymėjo smūgiu galva po S. Gotalo perdavimo.

Baigiantis kėliniui, rezultatą galėjo padidinti S. Gotalas, bet nuo jo išpuolio apsigynė „Atlanto“ vartininkas Lukas Paukštė.

Po pertraukos tęsėsi „Sūduvos“ dominavimas aikštėje. 63 min. po S. Gotalo perdavimo pasižymėjo čempionų komandos legionierius iš Kanados T. Rickettsas.

Besibaigiant rungtynėms, penktą marijampoliečių įvartį įmušė Andro Švrljuga, pasižymėjęs po eilinio S. Gotalo perdavimo bei individualaus prasiveržimo.