19 turas / Lie 04 20:00, Klaipėda
19 turas / Lie 05 18:00, Kaunas
20 turas / Rgp 04 13:00, Jonava
2018-03-30 18:00 | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Mindaugas Jackus

Klaipėdiečiai pirmą kartą savo istorijoje aukščiausioje šalies lygoje priims čempionato debiutantus iš netolimos Palangos.

Ketvirtoje turnyro lentelės vietoje žengiantys atlantiečiai rinktinių pertraukos metu sužaidė kontrolines rungtynes su Latvijos klubu – Ventspilio „Ventspils“. Tą kartą Algimanto Briaunio kariauna buvo sutriuškinta rezultatu 1:5, tad treneriui po nesėkmingos akistatos beliko pajuokauti, jog susitikimą stebėjusius „Palangos“ atstovus buvo norima užliūliuoti. Skaitlingos klaipėdiečių pajėgos dar labiau pasipildė: į uostamiestį atvyko brazilas Bruno Vieira de Souza, o į rikiuotę grįžo komandos kapitonas Andrius Bartkus.

Du taškus po ketverių rungtynių savo sąskaitoje turinti „Palanga“ taip pat sužaidė kontrolinį mačą. Tiesa, Pirmoje lygoje rungtyniaujančios Gargždų „Bangos“ įveikti nepavyko – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Įdomu, ar dviejų Vakarų Lietuvos ekipų akistatoje pasirodys Lukmanas Haruna. Legionierius iš Nigerijos antroje dvikovoje su „Trakais“ žaidė tik pirmame kėlinyje, o po pertraukos mače nepasirodė.

9'
Po pakelto kampinio Klaipėdos klubo gynėjas Leandro galva nesėkmingai išmušė kamuolį, nukreipdamas jį į savo vartus.
Po įžaisto kampinio Anilas Kočas atlikdavo perdavimą į baudos aikštelę, kur Edvinas Baniulis tiksliai smūgiavo galva.