Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2023-08-13 | 26 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 550

„Optibet A lygos“ 26-ajame ture keturių nelaimėtų dvikovų seriją pavyko nutraukti „Kauno Žalgiriui“.

Mariaus Stankevičiaus treniruojama komanda permainingose rungtynėse namuose 3:2 (2:2) įveikė nelaimėtų mačų seriją iki 17-os pratęsusius Vilniaus „Riterius“.

Svečiams 7-ąją minutę pavyko išsiveržti į priekį, kai Mindaugas Grigaravičius baudos aikštelėje surado Mitarą Čukovičių – šis taikliai mušė į tolimąjį vartų kampą. Tiesa, po 7 minučių, pakėlus kampinį, galva kamuolį į vartus nukreipė Edvinas Girdvainis.

Tai buvo 7-asis vidurio gynėjo įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

„Riteriai“ 25-ąją minutę po 39-erių veterano Valdemaro Borovskio taiklaus smūgio vėl pirmavo, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Xabi Auzmendi.

Antrasis kėlinys prasidėjo apmaudžiu Stefano Filipovičiaus įvarčiu į savo vartus. Sostinės klubas turėjo ne vieną šansą išplėšti lygiąsias, bet susikurtomis progomis pasinaudoti nepavyko.

„Kauno Žalgiris“ su 34 taškais įsitvirtino 5-oje vietoje, „Riteriai“ žengia paskutiniai su 15 taškų.