2021-03-14 | 2 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Vilius Paulauskas

2021 metų „Optibet A lygos“ sezone buvo užfiksuota įspūdingiausia pergalė – ją pasiekė puolime žibėjęs „Kauno Žalgiris“.

Žalgiriečiai 2-ojo turo dvikovoje Marijampolėje net 5:0 (2:0) sutriuškino pirmą nesėkmę patyrusį ir be traumą patyrusio Alexo Kyeremeh žaidusį Kėdainių „Nevėžį“.

Roko Garasto kariauna nuo pat pirmųjų minučių spaudė varžovus, tačiau pirmąją progą susikūrė svečiai, kai Maksimo Jevstignejevo smūgis pažeme skriejo pro šalį.

Vis dėlto „Kauno Žalgiris“ 17-ąją minutę išsiveržė į priekį: po tolimo Martyno Dapkaus perdavimo Philipas Otele laimėjo dvikovą prieš varžovą ir taikliai mušė pažeme.

Rezultatą Kauno ekipa padvigubino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai savo šansu pasinaudojo tiksliai nuo 16 metrų linijos smūgiavęs Gratas Sirgėdas. Maža to, 51-ąją minutę po Michaelo Thuique'o perdavimo iš arti kamuolį į vartus nukreipė Ph. Otele.

Kiek vėliau baudinio nerealizavo M. Thuique'as, tačiau Kėdainių komandai tai buvo menka paguoda, kadangi už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas vidurio saugas Peteris Eletu.

Paskutinė 15 minučių atkarpa priklausė L. Pilibaičiui. Patyręs futbolininkas 77-ąją bei 78-ąją minutėmis atliko puikius smūgius bei su trimis įvarčiais savo sąskaitoje tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.