2020-06-20 | 5 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 700

Lietuvos futbolo A lygoje buvo užfiksuotos antrosios lygiosios iš eilės.

5-ojo turo dvikovoje Gargždų „Banga“ namuose po itin atkaklios kovos sužaidė 1:1 (0:0) su „Kauno Žalgiriu“.

Pirmame kėlinyje vienuolikės įvarčių nepelnė, nors svečiai turėjo iniciatyvą ir privertė ne sykį savo meistriškumą demonstruoti vartininką Igną Driomovą.

Po pertraukos „Bangos“ vartų sargas vėl gelbėjo savo komandą nuo labai pavojingo Egidijaus Vaitkūno bandymo pasižymėti, kitoje aikštės pusėje – Deividas Mikelionis apsigynė nuo aštraus baudos smūgio, kurį atliko Julius Kasparavičius.

77-ąją minutę kauniečiams pavyko pralaužti ledus. Po perdavimo iš kairiojo krašto Lino Pilibaičio smūgį galva atrėmė I. Driomovas, o dar didvyriškiau „Bangos“ vartininkas sužibėjo, kai smūgiavo Philipas Otele. Vis dėlto kamuolys netrukus dėkingai atšoko L. Pilibaičiui, kuris jį nukreipė į vartus.

Per likusį laiką gargždiškiai užkūrė nemenką pirtį „Kauno Žalgirio“ aikštės pusėje ir galiausiai pasiekė savo tikslą – 96-ąją minutę po pakelto kampinio baudos aikštelėje kilo sumaištis ir ja pasinaudojęs Skirmantas Rakauskas galva pamušė kamuolį į vartus.

Tai buvo pirmasis į A lygą sugrįžusio S. Rakausko mačas šiame sezone, be to, šiemet Lietuvos čempionate debiutavo ir Gargždų komandos gynėjas Edvinas Bračkus.

Po šio pirmojo rato pabaigą įprasminusio susitikimo abi komandos savo sąskaitoje turi po 7 taškus.