Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 07 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 18 turas / Lie 12 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 19 20:00 , Telšiai
2024-05-26 | 15 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 950

„TOPsport A lygoje“ po daugiau nei dešimtmečio pertraukos Gargžduose pergalę iškovojo Alytaus DFK „Dainava“. 15-ajame ture alytiškiai net 3:0 (0:0) patiesė „Bangos“ futbolininkus.

2024 metų sezone debiutavęs gargždiškių vartininkas Kornelijus Smilingis pirmame kėlinyje atrėmė Artiomo Baftalovskio bei Dmytro Mandryčenkos smūgius, o kitoje aikštės pusėje porą sykių aštriai atakavo Cesinha. Taip pat kamuolį greta virpsto nukreipė Pijus Srėbalius.

58-ąją minutę svečiai išsiveržė į priekį. D. Mandryčenka išprovokavo K. Smilingio pražangą baudos aikštelėje – baudinį realizavo Renatas Banevičius. Po 10 minučių aktyviai rungtyniavęs Chibuike Nwosu kontrataką pavertė antruoju įvarčiu.

„Banga“ nesėkmingai bandė sušvelninti rezultatą, tačiau praleido dar vieną oponentų rezultatyvų bei greitą išpuolį. Vienos paskutinių atakų metu, penktą pridėto laiko minutę, pirmuoju įvarčiu „TOPsport A lygoje“ džiaugėsi Danielis Misiūnas.

Alytaus klubas Lietuvos čempionate Gargžduose nugalėjo pirmą kartą nuo 2011 metų.

Abi ekipos yra įsitaisiusios turnyro lentelės viduryje ir turi po 19 taškų.