2018-06-20 | 17 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 700

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai A lygoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Lietuvos čempionate tvirtai pirmaujantys praėjusio sezono čempionai trečiadienio vakarą namie rezultatu 2:0 nugalėjo „Jonavos“ komandą.

Šeimininkus šiame mače palaikė ir buvęs ilgametis „Sūduvos“ žaidėjas, gyva šio klubo legenda Tomas Radzinevičius. Jis neabejojo saviškių laimėjimu ir tapo 13-osios sūduviečių pergalės liudininku.

Rungtynės prasidėjo aktyviai, abi komandos energingai veržėsi į priekį, vis tik pirmieji pasižymėjo aikštės šeimininkai. Jau 9 minutę po Andro Švrljugos perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Gersonas Acevedo. Traumą išsigydęs „Sūduvos“ legionierius iš Čilės A lygoje pasižymėjo po poros mėnesių pertraukos.

Po pelnyto įvarčio „Sūduvos“ futbolininkai aktyviai spaudė savo varžovus ir surezgė ne vieną pavojingą ataką. „Jonavą“ kelis kartus gelbėjo vartininkas Nemanja Bjelanas.

Pirmo kėlinio pabaigoje suaktyvėjo ir Jonavos futbolininkai. Du kartus dėkingoje situacijoje atsidūrė Laurynas Stonkus, bet „Jonavos“ puolėjas smūgiavo netiksliai.

Antroji rungtynių dalis buvo gerokai ramesnė. Svečiai nesiryžo atsiverti ir atakuoti didelėmis pastangomis, šeimininkai taip pat vengė rizikos.

„Jonavos“ komanda antrame kėlinyje privalėjo atlikti du priverstinius keitimus. Susižeidusį Karolį Šilkaitį pakeitė Aurimas Tručinskas, o vietoje traumą patyrusio Rony Santoso pasirodė Gilberto Gomesas.

Rungtynių pabaigoje „Sūduva“ įtvirtino savo pranašumą. 86 minutę po Bruno Dybalo smūgio kamuolį sėkmingai kliudė Karolis Laukžemis, pats nukreipęs jį į vartus.

„Sūduva“ iškovojo pergalę 2:0 bei atitrūko nuo Vilniaus „Žalgirio“ 8 taškais bei dar turi rungtynes atsargoje.