17 turas / Bir 25 , Telšiai
18 turas / Bir 29 , Vilnius
18 turas / Bir 29 , Šiauliai
18 turas / Bir 29 , Panevėžys
18 turas / Bir 30 , Raudondvaris
18 turas / Bir 30 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Lie 04 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Lie 05 18:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 19 turas / Lie 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Lie 06 16:45 , Alytus
Tiesiogiai 19 turas / Lie 07 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 20 turas / Lie 11 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Lie 13 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 20 turas / Lie 14 20:00 , Alytus
2018-07-03 | 19 turas Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovai: 50

Kauno „Stumbro“ treneris Mariano Barreto nevengdavo skambių frazių savo komandos atžvilgiu ir tie žodžiai po truputį virsta realybe.

Kauniečiai per pastarąsias šešerias rungtynes iškovojo penktą pergalę, kai Lietuvos futbolo A lygos 19-ojo turo susitikime namuose 2:0 (0:0) įveikė „Palangą“. Šis laimėjimas leido kauniečiams pakilti iki trečios turnyro lentelės vietos – aukštumos, kuri ankstesnių sezonų pusiaukelėje atrodė gana utopiškai.

Visgi kelias link pergalės akistatoje su „Palanga“ šeimininkams buvo itin nelengvas. Jau 13-ąją susitikimo minutę „Stumbro“ vartininkas Rodrigo Josviaki buvo pašalintas iš aikštės už paskutinės vilties pražangą, bet kauniečiai atgal neatsitraukė.

Kėlinio viduryje pavojingą Kgaogelo Sekgotos smūgį blokavo Waly Dioufas, netrukus po pakelto kampinio galva virš vartų smūgiavo Matheusas Bissi. Kiek vėliau pavojingą „Palangos“ saugo Valentino Furdui smūgį atrėmė šiame sezone debiutavęs vartininkas Giedrius Kvedaras, o kitoje aikštės pusėje Tadą Norbutą privertė paplušėti Lucasas Villela.

Šiame susitikime įvyko ir keli debiutai. Su „Palangos“ marškinėliais A lygoje pirmą kartą rungtyniavo iš Klaipėdos „Atlanto“ persikėlę Gerardas Žukauskas bei Simonas Juška, „Stumbre“ debiutavo legionierius iš Kinijos Yuhao Liu.

Antro kėlinio pradžioje puikios progos neišnaudojo galva pro šalį mušęs Simonas Urbys, o 55-ąją minutę „Palanga“ už tai buvo nubausta. K. Sekgota pakėlė kampinį ir pernelyg daug laisvės baudos aikštelėje sulaukęs Andre Almeida sėkmingai smūgiavo galva.

Komandos vėl apsikeitė progomis: Y. Liu debiutinio įvarčio pelnyti neleido į tuščius vartus skriejantį kamuolį blokavęs Ričardas Šveikauskas, savo ruožtu, S. Juška galva mušė greta virpsto.

67-ąją minutę Brice‘as Goupy atliko netikslų perdavimą, po kurio „Stumbras“ surengė antru įvarčiu pasibaigusią kontrataką. Jardelis Nazare pamatė po keitimo aikštėje pasirodžiusį Nasro Boucharebą ir šis galingu smūgiu padėjo tašką šiame mače.

„Palanga“ dar bandė gelbėtis, tačiau patyrė trečią nesėkmę iš eilės. Savo ruožtu „Stumbras“, savo sąskaitoje turintis 25 taškus, tašku lenkia „Trakus“, kurie yra sužaidę maču daugiau.

Rodrigo Josviaki
13'
Giedrius Kvedaras
(Lukas Čerkauskas)
15'
23'
Valentin Furdui
Kgaogelo Sekgota
36'
41'
Waly Diouf
Pirmojo kėlinio pabaiga
Andre Almeida
(Kgaogelo Sekgota)
55'
Nasro Bouchareb
(Yuhao Liu)
65'
Nasro Bouchareb
(Jardel Nazare)
67'
Nasro Bouchareb
71'
73'
Matas Radžiukynas
(Simonas Juška)
79'
Rokas Gecevičius
(Brice Goupy)
Amran Al-Jassasi
(Kgaogelo Sekgota)
84'
90'
Vilius Kazlauskas
(Dovydas Norvilas)
Rungtynių pabaiga