2018-08-25 | 18 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 100

Nukraujavęs Kauno „Stumbras“ sugebėjo mobilizuotis ir po atidėtų Lietuvos futbolo A lygos 18-ojo turo rungtynių sugrįžti į trečią turnyro lentelės vietą. Mariano Barreto treniruojamas klubas namuose 2:1 (1:0) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

Pirmasis susitikimo kėlinys buvo gana nykus. Jo metu abiejų komandų futbolininkai atliko daug techninio broko ir pasižymėdavo smūgiais iš toli, kurie vartininkams daug rūpesčių nesukeldavo.

42-ąją minutę grubi „Atlanto“ gynėjo Martuno Aboviano klaida leido kauniečiams išsiveržti į priekį. Legionierius iš Rusijos labai nesėkmingai sustabdė kamuolį, o tuo pasinaudojęs Alseny Bah tiksliai smūgiavo iš arti.

Jau netrukus po pertraukos svečiai išlygino rezultatą ir tą padarė labai efektingu būdu. „Atlanto“ kapitonas Andrius Bartkus galingai smūgiavo vienu lietimu iš 30 metrų bei pasiuntė kamuolį po skersiniu, pelnydamas vieną iš gražiausių šio sezono įvarčių Lietuvos čempionate.

Vis dėlto ilgai Klaipėdos klubas nesidžiaugė. 60-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Marcosas Junioras, kurį pats ir uždirbo, išprovokuodamas Ruslano Maruškos pražangą baudos aikštelėje.

Tai buvo aštuntasis brazilo įvartis šiame sezone.

Netrukus „Stumbras“ galėjo padvigubinti pranašumą, visgi, Lucaso Villelos pavojingas smūgis iš toli buvo šiek tiek netikslus.

Per likusį susitikimo laiką iniciatyva priklausė svečiams, kurie neretai apsilankydavo „Stumbro“ baudos aikštelės prieigose.

Geriausią progą išlyginti rezultatą „Atlantas“ turėjo pirmą pridėto laiko minutę, kai neapdairiai vartus paliko vartininkas Rodrigo Josviaki. Kauniečių laimei, puolėjas Jurijus Zacharkivas galva smūgiavo šalia vartų.

„Stumbro“ sąskaitoje šiuo metu yra 34 taškai ir jie tašku lenkia žemiau esančius „Trakus“, savo ruožtu, Klaipėdos klubas su 22 taškais žengia šeštas.