Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 28 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 02 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 03 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 04 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 05 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 09 19:00 , Telšiai
2022-10-09 | 32 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Rolandas Adžgauskas | Žiūrovai: 120

Vilniaus „Žalgris“ toliau tęsia sėkmingą žygį „Optibet A lygoje“. Vladimiro Čeburino vedama kariauna 32 turo rungtynėse svečiuose nepaliko vilčių čempionato autsaiderei „Jonavai“ 4:0 (3:0).

Susitikimo pradžioje jonaviečiai buvo aktyvesni. Viename iš epizodų pavojingą Vadymo Maščenkos smūgį atrėmė Edvinas Gertmonas, o kitoje daug žadančioje atakoje šeimininkams nepavyko suvaldyti kamuolio baudos aikštelėje.

Visgi „Žalgiris“ kokybiškiau išnaudojo gautas progas, o prie to prisidėjo ir varžovų žaidimo brokas gynyboje. 10 minutę po Francio Kyeremeh aštraus perdavimo Nahuelis Machado nukreipė kamuolį į savus vartus.

Po septynių minučių svečiai padvigubino pranašumą. Po Fabieno Ourega ilgo perdavimo, baudos aikštelės epicentre laukęs F. Kyeremeh pergudravo vartininką ir įsirašė septintą įvartį šiame sezone. Tai privertė „Jonavos“ trenerį Petro Kušlyką atlikti du keitimus – pakeisti buvo abu centro gynėjai.

Prieš kėlinio pabaigą Lietuvos čempionai pradėjo „Jonavos“ triuškinimą. Marko Miličkovičius atliko perdavimą baudos aikštelės dešinėje buvusiam Renanui Oliveirai, o šis efektingu smūgiu nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Po pertraukos „Jonava“ bandė ieškoti galimybių sušvelninti rezultatą, bet E. Gertmonas ir jo gynybos linija bandymus nugesino. Tuo tarpu „Žalgiris“ 50 minutę užtvirtino pergalę ketvirtu įvarčiu – priešais vartus atsidūręs Donatas Kazlauskas užtikrintai realizavo R. Oliveiros perdavimą.

„Žalgiris“ (66 tšk.) toliau užtikrintai žygiuoja titulo link – vilniečiai turi devynių taškų pranašumą prieš Kauno raj. „Hegelmann“ ir penkerias rungtynes atsargoje. „Jonava“ (3 tšk.) nebeturi galimybių pakilti iš paskutinės vietos.