Tiesiogiai 20 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 15:00 , Jonava
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 17:55 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 08 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 15:00 , Jonava
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 17:55 , Vilnius
2022-05-14 | 13 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 150

Šio sezono „Optibet A lygoje“ jau nebeliko komandų, kurios nebūtų iškovojusios taškų, kadangi „Jonava“ tryliktuoju bandymu pasiekė pozityvų rezultatą.

Jonaviečiai 13-ojo turo dvikovoje svečiuose sužaidė lygiosiomis su Gargždų „Banga“ – 1:1 (1:1).

Rungtynių startas svečiams susiklostė puikiai: 3-iąją minutę Dovydas Norvilas nesėkmingai išmušė kamuolį bei tuo pasinaudojęs Vladislavas Chameliukas taikliai smūgiavo pažeme. Tai buvo trečiasis „Jonavos“ įvartis šiemet.

Pastarąjį kartą pirmenybių autsaideriai buvo pasižymėję kovo 19 dieną rungtynėse taip pat su Gargždų klubu.

Vis dėlto ilgai jonaviečiai nepirmavo – gražios atakos metu 18-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Ernesto Stočkūno perdavimo sulaukęs Valdas Paulauskas.

Per likusį laiką iniciatyva priklausė tiek vienai, tiek kitai komandai, tačiau itin pavojingų epizodų niekam nepavyko sukurti.

Pirmąjį tašką iškovojusi „Jonava“ kiek priartėjo prie 9-oje vietoje žengiančio Telšių „Džiugo“, savo ruožtu, „Banga“ su 10 taškų užima 8-ąją vietą.