2022-04-26 | 10 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 200

„Optibet A lygoje“ antradienį prasidėjo antrojo rato kovos ir 10-asis turas. Kovingame Žemaitijos derbyje Telšių „Džiugas“ namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su Gargždų „Banga“.

Pirmajame kėlinyje abi komandos ilgai užsiėmė varžovų žvalgyba, o vienintelę pavojingą galimybę susikūrė telšiškiai. 30 minutę šeimininkų legionierius Jorge Eduardo baudos aikštelėje susikūrė erdvės smūgiui, bet vartininkas Kornelijus Smilingis sugebėjo išgelbėti savo komandą.

„Bangos“ gretose pastebimai žaidė Karolis Žebrauskas, kuris ne kartą aštriais perdavimais ieškojo galimybių baudos aikštelėje. Jaunasis futbolininkas prieš pertrauką ambicingu smūgiu išbandė varžovų vartininko Vincento Šarkausko pirštinių tvirtumą, bet pastarasis su situacija susitvarkė nepriekaištingai.

Po pertraukos komandos toliau neatidavė iniciatyvos, o pavojingesnės progos buvo užfiksuotos kėliniui persiritus į antrąją dalį. 72 minutę standartinėje situacijoje svečiai buvo arti įvarčio – po Jeffersono Reiso pakelto kamuolio į baudos aikštelę kamuolys nuo „Džiugo“ gynėjo galvos vos neįskriejo į vartus. Kitame aikštės gale pavojingais smūgiais pasižymėjo Andrius Lipskis ir Yudai'us Koike.

Rungtynių pabaigoje „Džiugas“ užspaudė varžovų vartus ir galėjo išplėšti pergalę, bet J. Eduardo baudos aikštelėje galingu smūgiu sudrebino vartų konstrukciją. Susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Banga“ (9 tšk.) turnyro lentelėje rikiuojasi aštuntoje vietoje, o „Džiugas“ (8 tšk.) žengia pozicija žemiau.