2021-10-30 | 33 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 230

„Optibet A lygoje“ pirmaujantis Vilniaus „Žalgiris“ po atkaklios kovos pratęsė pergalių seriją iki penkių.

Žalgiriečiai 33-iojo turo dvikovoje savo sirgalių akivaizdoje 2:1 (1:1) įveikė daug problemų šiame sezone sukėlusią Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandą.

Vis dėlto mačo pradžia čempionams susiklostė labai nesėkmingai: jau 3-iąją minutę po Yukiyoshi Karashima pakelto kampinio Nauris Petkevičius galva numetė kamuolį link Christiano Jimenezo – ispanas vienu lietimu atsidarė savo įvarčių Lietuvos čempionate.

„Žalgiriui“ sunkiai sekėsi kurti pavojingas progas, bet 27-ąją minutę pavyko atstatyti pusiausvyrą. Standartinės padėties metu Hugo Videmontas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur nuo oponento atitrūkęs Ovidijus Verbickas smūgiavo tiksliai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje iniciatyva priklausė svečiams, visgi, po pertraukos žalgiriečiai įjungė aukštesnę pavarą ir kartą išprovokavo oponentų klaidą. 68-ąją minutę Ibrahimas Olaosebikanas kiek per silpnai atmetė kamuolį Ignui Plūkui, kuris dvikovoje su H. Videmontu taip pat galėjo sužaisti sėkmingiau.

„Žalgiris“ lyderis pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio bei akrobatiškai jį nukreipė į vartus, pelnydamas savo 13-ąjį įvartį šiemet.

„Hegelmann Litauen“ ekipa turėjo tik vieną realų šansą išlyginti rezultatą – ketvirtą pridėto laiko minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Levanas Mačarašvilis mušė pro šalį.

Svarbus laimėjimas vėl kilstelėjo 68 taškus turintį „Žalgirį“ į turnyro lentelės viršūnę, o 11-ąją kartą pralaimėjusi Kauno rajono ekipa turi itin menkas galimybes užimti 4-ąją poziciją.