2021-10-14 | 23 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 150

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ džiaugėsi didžiausiu šio sezono laimėjimu.

Atidėtose 23-iojo turo rungtynėse savo sirgalių akivaizdoje žalgiriečiai net 6:0 (3:0) patiesė pirmenybių autsaiderį Kėdainių „Nevėžį“.

„Žalgiris“ greitai pelnė pirmą įvartį – jau 5-ąją minutę po Mario Paveličiaus perdavimo iš dešiniojo krašto varžovą suklaidinęs Hugo Videmontas galingai smūgiavo į viršutinį vartų kampą.

Pirmame kėlinyje šeimininkai pasižymėjo dar du kartus: 25-ąją minutę po dviejų Roberto Granausko atremtų smūgių kamuolį į vartus nukreipė H. Videmontas, o 34-ąją minutę po grubios „Nevėžio“ vartininko klaidos įvarčiu džiaugėsi Jakubas Sylvestras.

Po pertraukos svečiai atsakė pora smūgių į vartų plotą, tačiau tolimi bandymai daug problemų Tomislavui Dukai nesukėlė.

Dvikovos pabaigoje vilniečiai dar tris kartus pasiuntė kamuolį į R. Granausko ginamus vartus. 73-iąją minutę nepriekaištingai baudos smūgį išpildė Tomislavas Kišas, o po poros minučių „hetriku“ džiaugėsi H. Videmontas – tai buvo jau 11-asis prancūzo įvartis šiemet.

Tašką šiame mače padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Josipas Tadičius, kuris taikliai smūgiavo 87-ąją minutę.