2021-08-29 | 25 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 1200

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ neužtruko sugrįžti į pergalingą ritmą ir iškovojo pergalę svečiuose.

Žalgiriečiai 25-ajame ture po rezultatyvios kovos 4:2 (1:1) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus, kuriuos palaikė 20-mečio jubiliejų pažymėję „Dzūkų tankai“.

Šeimininkai 22-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Djibrilio Diaw klaida baudos aikštelėje pasinaudojęs Henrique Devensas taikliai smūgiavo iš arti. Vis dėlto alytiškiai pranašumu ilgai nesidžiaugė – jau 24-ąją minutę galingu šūviu rezultatą išlygino Saulius Mikoliūnas.

Tiesa, „Žalgirio“ kapitonas dar pirmame kėlinyje buvo pakeistas ir dvikovos tęsti negalėjo.

49-ąją minutę „Dainava“ pelnė dar vieną įvartį: Saidas Hamuličius reidu įsiveržė į baudos aikštelę, o pirmasis prie kamuolio suskubęs H. Devensas pasižymėjo dar kartą. Netrukus trečią įvartį galėjo įmušti Alexas Kyeremeh, tačiau saugo iš Ganos smūgis sudrebino skersinį.

Svečių atkaklumas puolime davė vaisių. 66-ąją minutę pirmasis prie kamuolio suskubęs Karolis Uzėla išlygino rezultatą, o 74-ąją minutę Tomislavas Kišas išvedė „Žalgirį“ į priekį.

Netrukus darbo turėjo Edvinas Gertmonas, atrėmęs pavojingą Kazeemo Aderounmu smūgį. Deja, pastarasis žaidėjas dėl skaudžios traumos nebaigė rungtynių.

Po užsitęsusios pauzės „Žalgiris“ pelnė ketvirtą įvartį – tą 89-ąją minutę padarė po keitimo aikštėje pasirodęs ir prieš tai rezultatyvų perdavimą atlikęs Gustas Jarusevičius.

Vilniaus klubas po 22 mačų yra surinkęs 48 taškus ir žengia 2-oje vietoje, savo ruožtu, „Dainava“ su 22 taškais rikiuojasi 9-oje pozicijoje.