2021-04-30 | 11 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 150

Skambiu akordu trejų nelaimėtų rungtynių seriją nutraukė titulą ginantis ir 18 taškų turintis Vilniaus „Žalgiris“.

Sostinės klubas 11-ojo turo dvikovoje namuose pasiekė puikią pergalę – net 5:1 (2:0) sutriuškino Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Į priekį nuo pat mačo pradžios dominavęs „Žalgiris“ išsiveržė jau 15-ąją minutę. Po Hugo Videmonto pakelto kampinio taikliu smūgiu pasižymėjo Ogenyi Onazi, kuriam tai buvo pirmasis įvartis su Vilniaus komandos marškinėliais.

28-ąją minutę H. Videmontas vėl rezultatyviai asistavo komandos draugui: šį kartą prancūzas baudos aikštelėje surado Francisą Kyeremeh, nukreipusį kamuolį į vartus.

Daugiau nei pusvalandį dainaviečiai atsilaikė bei turėjo šansą atgaivinti intrigą – 60-ąją minutę uždirbo progą realizuoti baudinį, kai ranka baudos aikštelėje sužaidė žalgiriečių debiutantas Djibrilis Diaw. Tiesa, Paulius Golubicko smūgis skriejo pro šalį.

Šis epizodas skaudžiai kirto svečiams: jau 61-ąją minutę puikiu tolimu šūviu pasižymėjo Mantas Kuklys, dar po trijų minučių dubliu džiaugėsi F. Kyeremeh, o 65-ąją minutę be įvarčio neliko H. Videmontas.

„Dainavai“ 77-ąją minutę garbės įvartį įmušė Saidas Hamuličius, visgi, po trijų minučių antrą geltoną kortelę užsidirbo Vytautas Lukša, kuriam teks praleisti artėjančias svarbias rungtynes su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkais.