2021-03-13 | 2 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Orestas Abramavičius

„Optibet A lygos“ 2-asis turas startavo puikiu maču sostinėje – Vilniaus „Žalgiris“ namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Alytaus DFK „Dainava“.

Rungtynių pradžioje iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie buvo prispaudę varžovus prie savo vartų, tačiau rimčiau jiems nepagrasino, o 15-ąją minutę „Žalgirio“ aikštės pusėje driokstelėjo žaibas.

Shunas Maeta puikiai suklaidino varžovus bei įsiveržė į baudos aikštelę, kurioje išprovokavo Joelio Bopesu pražangą. Teisėjo skirtą baudinį šaltakraujiškai realizavo kamuolį į savo buvusios komandos vartus pasiuntęs Deivydas Matulevičius.

Pirmame kėlinyje „Žalgiriui“ pavyko atstatyti pusiausvyrą: 30-ąją minutę kamuolys dėkingai atšoko Hugo Videmontui, o rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas užtikrintai jį nukreipė į vartus. Žalgiriečiai prieš pertrauką buvo prispaudę varžovus, bet antrojo įvarčio nepelnė.

Antrasis kėlinys prasidėjo žalgiriečių spaudimu, tiesa, netrukus dvikova pakrypo netikėtu scenarijumi. Į aikštę mestas Paulius Golubickas išprovokavo antrą Mileno Gamakovo pražangą ir raudoną kortelę, o 60-ąją minutę puikiai baudos aikštelėje kamuolį sukontroliavęs Linas Klimavičius į vartus smūgiavo nepriekaištingai.

Dešimtiese likęs „Žalgiris“ galėjo praleisti ir trečią įvartį, tačiau savo šansais nepasinaudojo dar vienas „Dainavos“ debiutantas Cyrille'as Tchayi Tchamba.

Šeimininkams išlyginamąjį įvartį pavyko įmušti 85-ąją minutę, kai po neužtikrinto vartininko Arijaus Bražinsko bei gynėjų žaidimo pasižymėjo po keitimo į kovą mestas Vilniaus ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Tai nebuvo paskutinis įvykis šiame mače – pirmą pridėto laiko minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo C. Tchayi Tchamba.