2020-06-24 | 6 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 650

Emociniu požiūriu itin svarbia pergale sostinėje džiaugėsi staigmeną pateikęs „Kauno Žalgiris“.

6-ojo turo susitikime svečiuose kauniečiai po itin permainingos ir nuožmios kovos rezultatu 3:2 (2:0) patiesė Vilniaus „Žalgirį“.

Kauno vienuolikei akistatos pradžia nieko gero nežadėjo – „Žalgiris“ dominavo aikštės viduryje, tačiau Roko Garasto treniruojamai komandai pavyko neleisti šeimininkams susikurti aštrių progų.

25-ąją minutę „Žalgiris“ suklydo šalia savo baudos aikštelės ir ta klaida kainavo praleistą įvartį. Benas Anisas pamušė kamuolį link Lino Pilibaičio, kuris puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nepaliko vilčių Martinui Berkovecui.

Vilniečiai pasimetė, o „Kauno Žalgiris“ gana greitai padvigubino rezultatą. Po užsitęsusios atakos 38-ąją minutę Jurijaus Bušmano iš kairiojo krašto perduotas kamuolys baudos aikštelėje surado B. Anisą ir Simoną Paulių – pastarasis saugas slysdamas nukreipė jį į vartų tinklą.

Vis dėlto svečiams išlaikyti pranašumo nepavyko: 53-iąją minutę po Sauliaus Mikoliūno perdavimo galva taikliai smūgiavo Hugo Videmontas, dar po 17 minučių – Modestas Vorobjovas smūgiu iš arti atstatė pusiausvyrą, kai prasiveržimą baudos aikštelėje atliko Richlordas Enninas.

Nepaisant prarastos mačo kontrolės, kauniečiai buvo labai pavojingi kontratakose. Sykį nuo jos pasigynė M. Berkovecas, o dar kartą čekas fantastiškai išgelbėjo savo komandą po sumaišties baudos aikštelėje.

Vilniečiai 87-ąją minutę turėjo nuostabią galimybę pelnyti trečią įvartį. Martynas Dapkus prasižengė baudos aikštelėje, tačiau Liviu Antalis, smūgiuodamas nuo 11 metrų atžymos, sukirto kamuolį į virpstą, o jau po minutės Philipas Otele nurūko į kontrataką bei pasižymėjo pergalingu smūgiu.

Po šio mačo Vilniaus ir Kauno komandos yra surinkusios po 10 taškų.